pedroviskp

pedroviskp
Flick Fan - 28 Film Ratings
Member Since: 18 Feb 2016
Location: Brazil
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

99 96% Persona (1966) - Rated 28 Jul 2018
58 1% Hereditary (2018) - Rated 28 Jul 2018
87 37% O Fantasma (2000) - Rated 28 Jul 2018
72 12% Made in U.S.A. (1966) - Rated 14 Mar 2016
80 30% Breathless (1960) - Rated 14 Mar 2016
89 53% Vivre Sa Vie (1962) - Rated 14 Mar 2016
79 26% La Chinoise (1967) - Rated 14 Mar 2016
93 67% Pierrot le fou (1965) - Rated 14 Mar 2016
88 44% Week End (1967) - Rated 14 Mar 2016
95 78% Masculin, Feminin (1966) - Rated 14 Mar 2016