Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
peliw

Flick Fan - 44 Film Ratings

Member Since: Jan 31, 2019

more Recent Ratings
40 23% The Fate of the Furious (2017) - Apr 25, 2019
70 32% The Grand Seduction (2014) - Apr 19, 2019
80 68% Toy Story (1995) - Apr 16, 2019
10 11% Endless Love (2014) - Mar 28, 2019
55 26% The Book of Law (2009) - Mar 28, 2019
78 55% The Lizard (2004) - Mar 28, 2019
75 43% Leily is With Me (1996) - Mar 28, 2019
77 53% The Willow Tree (2005) - Mar 28, 2019
80 68% Bist (2009) - Mar 28, 2019
35 20% Bodyguard (2016) - Mar 28, 2019