pellum

pellum
Movie Buff - 439 Film Ratings
Member Since: 08 Jun 2012
Location: Gilbert, AZ, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

11 3% X-Men: The Last Stand (2006) - Rated 10 May 2013
74 55% The Others (2001) - Rated 10 May 2013
68 46% City Slickers (1991) - Rated 10 May 2013
82 67% Cinema Paradiso (1988) - Rated 10 May 2013
89 81% Léon: The Professional (1994) - Rated 10 May 2013
39 17% Twister (1996) - Rated 10 May 2013
94 89% After Hours (1985) - Rated 10 May 2013
33 14% Saw (2004) - Rated 10 May 2013
11 3% Slumdog Millionaire (2008) - Rated 10 May 2013
72 51% The Terminal (2004) - Rated 10 May 2013