penfold

penfold
Movie Buff - 128 Film Ratings
Member Since: 26 Oct 2010
Location: MN, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 99% Aliens (1986) - Rated 27 Dec 2012
85 83% Vanilla Sky (2001) - Rated 27 Dec 2012
80 68% Madagascar (2005) - Rated 27 Dec 2012
25 1% Dude, Where's My Car? (2000) - Rated 27 Dec 2012
80 68% American Gangster (2007) - Rated 27 Dec 2012
75 50% The Terminal (2004) - Rated 27 Dec 2012
80 68% Son in Law (1993) - Rated 27 Dec 2012
90 92% The NeverEnding Story (1984) - Rated 27 Dec 2012
85 83% Fargo (1996) - Rated 27 Dec 2012
60 21% The Town (2010) - Rated 27 Dec 2012