Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
pepesilvia

Movie Buff - 132 Film Ratings

Member Since: Jan 24, 2020

Location: Australia

more Recent Ratings
Check out pepesilvia's...
90 66% RocknRolla (2008) - Dec 23, 2020
85 46% First Man (2018) - Dec 23, 2020
95 86% Detectorists (2014) - Dec 23, 2020
80 28% Insomnia (2002) - Dec 07, 2020
85 46% Freaks and Geeks (1999) - Dec 07, 2020
95 86% Succession (2018) - Dec 07, 2020
50 3% Raiders of the Lost Ark (1981) - Dec 07, 2020
80 28% Tenet (2020) - Dec 07, 2020
90 66% Dead to Me (2019) - Jul 23, 2020
90 66% Deadpool 2 (2018) - Jul 21, 2020