peppie71

peppie71
Flick Fan - 30 Film Ratings
Member Since: 22 Aug 2014
Location: Duiven, Gelderland, Netherlands
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 83% Inception (2010) - Rated 27 Oct 2014
88 71% Children of Men (2006) - Rated 27 Oct 2014
87 66% Full Metal Jacket (1987) - Rated 27 Oct 2014
85 53% The Right Stuff (1983) - Rated 23 Aug 2014
87 66% Mud (2013) - Rated 22 Aug 2014
84 45% 300 (2007) - Rated 22 Aug 2014
83 41% Law Abiding Citizen (2009) - Rated 22 Aug 2014
90 83% City of God (2002) - Rated 22 Aug 2014
80 30% Black Hawk Down (2001) - Rated 22 Aug 2014
78 20% Invincible (2006) - Rated 22 Aug 2014