per.79

per79
Flick Fan - 35 Film Ratings
Member Since: 08 Jun 2022
Location: Stockholm, UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 78% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 10 Jun 2022
70 44% The Satan Bug (1965) - Rated 08 Jun 2022
78 67% Spy Game (2001) - Rated 08 Jun 2022
90 97% Total Recall (1990) - Rated 08 Jun 2022
90 97% RoboCop (1987) - Rated 08 Jun 2022
85 91% Law Abiding Citizen (2009) - Rated 08 Jun 2022
70 44% V for Vendetta (2006) - Rated 08 Jun 2022
85 91% 1984 (1984) - Rated 08 Jun 2022
65 28% Hotel Artemis (2018) - Rated 08 Jun 2022
70 44% Guardians of the Galaxy Vol. 2 (2017) - Rated 08 Jun 2022