perceptive

perceptive
Movie Buff - 257 Film Ratings
Member Since: 21 Feb 2021
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 44% Avengers: Age of Ultron (2015) - Rated 23 Feb 2021
75 71% Cars (2006) - Rated 23 Feb 2021
70 44% Whiplash (2014) - Rated 23 Feb 2021
75 71% The Hangover (2009) - Rated 23 Feb 2021
70 44% Dr. No (1962) - Rated 23 Feb 2021
50 2% Evan Almighty (2007) - Rated 23 Feb 2021
70 44% Star Trek VI: The Undiscovered Country (1991) - Rated 23 Feb 2021
75 71% Ghostbusters (1984) - Rated 23 Feb 2021
70 44% Cast Away (2000) - Rated 23 Feb 2021
70 44% Blazing Saddles (1974) - Rated 23 Feb 2021