perfection

perfection
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 09 Feb 2016
Location: Spain
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 52% Labor Day (2013) - Rated 09 Feb 2016
70 27% Pek Yakinda (2014) - Rated 09 Feb 2016
70 27% Life of Pi (2012) - Rated 09 Feb 2016
80 67% Boyhood (2014) - Rated 09 Feb 2016
90 92% True Detective (2014) - Rated 09 Feb 2016
80 67% Gone Girl (2014) - Rated 09 Feb 2016
70 27% The Martian (2015) - Rated 09 Feb 2016
90 92% Dallas Buyers Club (2013) - Rated 09 Feb 2016
85 82% 12 Years a Slave (2013) - Rated 09 Feb 2016
80 67% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 09 Feb 2016