perjantai

perjantai
Cinema Addict - 1083 Film Ratings
Member Since: 30 Jun 2022
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Movies rated from 1 to 5 - shit to superb.

more Recent Ratings

62% Django (1966) - Rated 18 Feb 2024
86% Rush (2013) - Rated 13 Feb 2024
86% Prospect (2018) - Rated 11 Feb 2024
96% The Northman (2022) - Rated 24 Jan 2024
30% The Lazarus Project (2008) - Rated 18 Jan 2024
62% The Mask of Zorro (1998) - Rated 17 Jan 2024
7% How the Grinch Stole Christmas (2000) - Rated 17 Jan 2024
62% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 17 Jan 2024
86% The Greatest Game Ever Played (2005) - Rated 06 Jan 2024
30% The Jewel of the Nile (1985) - Rated 03 Jan 2024