Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
persian7

Movie Buff - 171 Film Ratings

Member Since: Jan 16, 2018

Location: Turkey

more Recent Ratings
Check out persian7's...
78 46% Cars (2006) - May 18, 2019
80 51% Ant-Man (2015) - May 18, 2019
76 39% Avengers: Age of Ultron (2015) - May 18, 2019
84 69% The Avengers (2012) - Apr 28, 2019
84 69% Straight Outta Compton (2015) - Apr 22, 2019
82 60% Deadpool (2016) - Apr 22, 2019
82 60% John Wick: Chapter 2 (2017) - Apr 22, 2019
80 51% Pontypool (2008) - Apr 19, 2019
80 51% The Illusionist (2006) - Apr 19, 2019
80 51% John Wick (2014) - Apr 12, 2019