persianwiz

persianwiz
Flick Fan - 93 Film Ratings
Member Since: 24 Feb 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 47% The Post (2017) - Rated 24 Feb 2018
50 8% Pitch Perfect 2 (2015) - Rated 24 Feb 2018
88 72% Pitch Perfect (2012) - Rated 24 Feb 2018
70 23% ParaNorman (2012) - Rated 24 Feb 2018
70 23% Pacific Rim (2013) - Rated 24 Feb 2018
35 4% Now You See Me (2013) - Rated 24 Feb 2018
70 23% The Normal Heart (2014) - Rated 24 Feb 2018
80 47% Nocturnal Animals (2016) - Rated 24 Feb 2018
80 47% The Muppets (2011) - Rated 24 Feb 2018
60 11% Muppets Most Wanted (2014) - Rated 24 Feb 2018