We use cookies to improve your browsing experience on this site, show targeted ads, analyze traffic, and understand where our audiences come from. To learn more, read our Privacy Policy or contact us with any questions.
login | register
0 film ratings

perusegenes

perusegenes width="104" height="110"

Movie Buff - 346 Film Ratings

Member Since: Jan 19, 2020

Location: Romania

more Recent Ratings

Check out perusegenes's...

87 58% Another Round (2020) - Aug 08, 2022
83 46% Zootopia (2016) - Aug 08, 2022
96 95% Paris, Texas (1984) - Aug 08, 2022
79 38% Encanto (2021) - Aug 08, 2022
84 48% Paddington (2015) - Aug 08, 2022
88 61% Angel's Egg (1985) - Aug 08, 2022
84 48% Eighth Grade (2018) - Aug 08, 2022
84 48% Turning Red (2022) - Aug 08, 2022
90 71% The Northman (2022) - Aug 08, 2022
94 85% The 400 Blows (1959) - Aug 08, 2022