Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
perusegenesi

Movie Buff - 110 Film Ratings

Member Since: Apr 28, 2018

Location: Romania

more Recent Ratings
Check out perusegenesi's...
85 43% Whiplash (2014) - Apr 28, 2018
90 70% The Shining (1980) - Apr 28, 2018
87 54% Kubo and the Two Strings (2016) - Apr 28, 2018
99 94% The Apartment (1960) - Apr 28, 2018
86 52% Inherent Vice (2014) - Apr 28, 2018
90 70% Rebecca (1940) - Apr 28, 2018
90 70% Alien (1979) - Apr 28, 2018
88 56% Goodfellas (1990) - Apr 28, 2018
89 58% The Neon Demon (2016) - Apr 28, 2018
80 28% Nocturnal Animals (2016) - Apr 28, 2018