petefantast

petefantast
Movie Buff - 424 Film Ratings
Member Since: 22 Apr 2013
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

65 72% Knocked Up (2007) - Rated 14 May 2013
30 20% Daylight (1996) - Rated 14 May 2013
65 72% My Cousin Vinny (1992) - Rated 14 May 2013
55 54% Meet the Parents (2000) - Rated 14 May 2013
40 31% Beverly Hills Cop (1984) - Rated 14 May 2013
40 31% Lock, Stock and Two Smoking Barrels (1998) - Rated 14 May 2013
15 5% The Rocketeer (1991) - Rated 14 May 2013
55 54% Lolita (1962) - Rated 14 May 2013
35 25% Wild Wild West (1999) - Rated 14 May 2013
60 64% SLC Punk! (1998) - Rated 14 May 2013