petegilhead

petegilhead
Flick Fan - 49 Film Ratings
Member Since: 01 Aug 2018
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: a person in the world

more Recent Ratings

85 51% WALL·E (2008) - Rated 01 Aug 2018
85 51% Heartbreak Ridge (1986) - Rated 01 Aug 2018
85 51% Unforgiven (1992) - Rated 01 Aug 2018
90 73% Sully (2016) - Rated 01 Aug 2018
90 73% Gran Torino (2008) - Rated 01 Aug 2018
75 13% Shaun of the Dead (2004) - Rated 01 Aug 2018
90 73% Hot Fuzz (2007) - Rated 01 Aug 2018
85 51% Avatar (2009) - Rated 01 Aug 2018
75 13% Alien (1979) - Rated 01 Aug 2018
90 73% Mission: Impossible - Rogue Nation (2015) - Rated 01 Aug 2018