peterparker

peterparker
Movie Buff - 210 Film Ratings
Member Since: 21 Jan 2014
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 51% The Double (2014) - Rated 03 Aug 2014
90 80% Blue Ruin (2014) - Rated 03 Aug 2014
95 96% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 03 Aug 2014
70 7% The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 15 Jul 2014
90 80% Neighbors (2014) - Rated 15 Jul 2014
87 61% Godzilla (2014) - Rated 15 Jul 2014
93 91% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 15 Jul 2014
90 80% Captain America: The Winter Soldier (2014) - Rated 15 Jul 2014
85 51% 22 Jump Street (2014) - Rated 15 Jul 2014
90 80% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 15 Jul 2014