petervr

petervr
Flick Fan - 55 Film Ratings
Member Since: 09 Jun 2012
Location: Brussels, Belgium
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

20 64% Paul (2011) - Rated 10 Jun 2012
15 20% The Patriot (2000) - Rated 10 Jun 2012
20 64% Ocean's Twelve (2004) - Rated 10 Jun 2012
14 10% The Mummy: Tomb of the Dragon Emperor (2008) - Rated 10 Jun 2012
18 40% The Mummy Returns (2001) - Rated 10 Jun 2012
20 64% Michael Clayton (2007) - Rated 10 Jun 2012
17 33% The Men Who Stare at Goats (2009) - Rated 10 Jun 2012
15 20% Max Payne (2008) - Rated 10 Jun 2012
15 20% Mars Attacks! (1996) - Rated 10 Jun 2012
20 64% Lucky Number Slevin (2006) - Rated 10 Jun 2012