petrSF

petrsf
Movie Buff - 256 Film Ratings
Member Since: 12 Aug 2012
Location: Czech Republic
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 61% Oldboys (2009) - Rated 12 Aug 2012
70 33% Road to Perdition (2002) - Rated 12 Aug 2012
60 15% Charlie's Angels (2000) - Rated 12 Aug 2012
90 81% North by Northwest (1959) - Rated 12 Aug 2012
80 61% Singin' in the Rain (1952) - Rated 12 Aug 2012
70 33% The Replacements (2000) - Rated 12 Aug 2012
70 33% The Faculty (1998) - Rated 12 Aug 2012
100 91% The Terminator (1984) - Rated 12 Aug 2012
80 61% Hard Boiled (1992) - Rated 12 Aug 2012
60 15% Godzilla (1998) - Rated 12 Aug 2012