peymanhabyby

peymanhabyby
Movie Buff - 152 Film Ratings
Member Since: 26 Jun 2015
Location: Iran
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

84 74% The Machinist (2004) - Rated 01 Sep 2020
78 48% The Gentlemen (2020) - Rated 30 Aug 2020
84 74% Shoplifters (2018) - Rated 30 Aug 2020
79 49% Midnight in Paris (2011) - Rated 30 Aug 2020
83 70% Kingdom of Heaven (2005) - Rated 30 Aug 2020
80 54% Lost in Translation (2003) - Rated 30 Aug 2020
84 74% Greyhound (2020) - Rated 30 Aug 2020
82 66% Kundun (1997) - Rated 30 Aug 2020
94 94% Black Mirror (2011) - Rated 05 Jun 2020
90 85% Breaking Bad (2008) - Rated 05 Jun 2020