pezizales

pezizales
Flick Fan - 45 Film Ratings
Member Since: 28 Feb 2019
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

60 20% In Fabric (2018) - Rated 21 Mar 2020
80 74% Ford v Ferrari (2019) - Rated 05 Dec 2019
78 66% Kronoloji (2019) - Rated 05 Dec 2019
65 30% Görülmüştür (2019) - Rated 05 Dec 2019
70 44% Küçük Şeyler (2019) - Rated 05 Dec 2019
88 92% System Crasher (2019) - Rated 01 Dec 2019
70 44% Vesikali yarim (1968) - Rated 01 Dec 2019
88 92% Midnight in Paris (2011) - Rated 01 Dec 2019
78 66% The Hobbit: An Unexpected Journey (2012) - Rated 01 Dec 2019
78 66% Shutter Island (2010) - Rated 01 Dec 2019