pflores

pflores
Movie Buff - 140 Film Ratings
Member Since: 12 Apr 2012
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 71% The Seventh Seal (1957) - Rated 12 Apr 2012
80 62% The Ring (2002) - Rated 12 Apr 2012
95 88% Little Miss Sunshine (2006) - Rated 12 Apr 2012
75 52% Spider-Man (2002) - Rated 12 Apr 2012
80 62% Requiem for a Dream (2000) - Rated 12 Apr 2012
80 62% The Birds (1963) - Rated 12 Apr 2012
50 21% The Matrix Revolutions (2003) - Rated 12 Apr 2012
90 79% The Incredibles (2004) - Rated 12 Apr 2012
90 79% Star Trek (2009) - Rated 12 Apr 2012
100 96% A Clockwork Orange (1971) - Rated 12 Apr 2012