Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
pgaB1n

Flick Fan - 10 Film Ratings

Member Since: Aug 8, 2019

more Recent Ratings
70 40% The Goonies (1985) - Aug 08, 2019
80 55% Batman (1989) - Aug 08, 2019
90 75% Raiders of the Lost Ark (1981) - Aug 08, 2019
50 15% Dude, Where's My Car? (2000) - Aug 08, 2019
60 25% Ocean's Thirteen (2007) - Aug 08, 2019
100 90% Back to the Future Part III (1990) - Aug 08, 2019
100 90% Reservoir Dogs (1992) - Aug 08, 2019
70 40% Limitless (2011) - Aug 08, 2019
85 65% The Big Lebowski (1998) - Aug 08, 2019
5% Rosemary's Baby (1968) - Aug 08, 2019