pgott87

pgott87
Flick Fan - 48 Film Ratings
Member Since: 21 Mar 2006
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 60% Mean Girls (2004) - Rated 14 Aug 2007
"quintessential oc teeny bopper chick flick. funny but if you're a guy - don't get caught watching it alone.."
65 13% The Fast and the Furious (2001) - Rated 14 Aug 2007
85 75% 21 Grams (2003) - Rated 14 Aug 2007
85 75% Varsity Blues (1999) - Rated 14 Aug 2007
100 96% The Lord of the Rings: The Two Towers (2002) - Rated 14 Aug 2007
"GREAT! WATCH IT!"
70 25% Barbershop (2002) - Rated 14 Aug 2007
70 25% Van Helsing (2004) - Rated 14 Aug 2007
80 60% A Bug's Life (1998) - Rated 14 Aug 2007
75 42% Madagascar (2005) - Rated 14 Aug 2007
40 4% House of Wax (2005) - Rated 14 Aug 2007