ph34rtehcut3

ph34rtehcut3
Movie Buff - 166 Film Ratings
Member Since: 02 Nov 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

80 35% Harvey (1950) - Rated 15 Feb 2015
86 63% Let the Right One In (2008) - Rated 15 Feb 2015
30 4% Hellraiser (1987) - Rated 15 Feb 2015
60 12% They Live (1988) - Rated 15 Feb 2015
91 81% The Royal Tenenbaums (2001) - Rated 15 Feb 2015
79 29% The NeverEnding Story (1984) - Rated 15 Feb 2015
83 46% Identity (2003) - Rated 15 Feb 2015
82 43% Thank You for Smoking (2006) - Rated 15 Feb 2015
50 8% A Scanner Darkly (2006) - Rated 15 Feb 2015
79 29% Back to the Future (1985) - Rated 15 Feb 2015