phantom.mojo

phantommojo
Movie Buff - 227 Film Ratings
Member Since: 05 Aug 2013
Location: El Paso, TX, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 74% Gone Girl (2014) - Rated 07 Jun 2017
97 97% Black Mirror (2011) - Rated 07 Jun 2017
94 83% Be Right Back (2013) - Rated 07 Jun 2017
94 83% Shut Up and Dance (2016) - Rated 07 Jun 2017
97 97% Fifteen Million Merits (2011) - Rated 07 Jun 2017
97 97% Men Against Fire (2016) - Rated 07 Jun 2017
94 83% San Junipero (2016) - Rated 07 Jun 2017
94 83% The Waldo Moment (2013) - Rated 07 Jun 2017
93 74% White Bear (2013) - Rated 07 Jun 2017
97 97% The Entire History of You (2011) - Rated 07 Jun 2017