phasmagorica

phasmagorica
Flick Fan - 66 Film Ratings
Member Since: 05 Jan 2017
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: I\'m not an octopus.

more Recent Ratings

90 67% Gangs of New York (2002) - Rated 19 Jan 2017
90 67% Band of Robbers (2015) - Rated 19 Jan 2017
95 90% Pan's Labyrinth (2006) - Rated 19 Jan 2017
70 9% Spider-Man 3 (2007) - Rated 19 Jan 2017
85 40% Donnie Darko (2001) - Rated 19 Jan 2017
95 90% Psycho (1960) - Rated 19 Jan 2017
88 54% Titan A.E. (2000) - Rated 19 Jan 2017
86 50% Willy Wonka & the Chocolate Factory (1971) - Rated 19 Jan 2017
80 21% Interstellar (2014) - Rated 19 Jan 2017
80 21% Man on the Moon (1999) - Rated 19 Jan 2017