Phazon

phazon
Flick Fan - 12 Film Ratings
Member Since: 05 Sep 2008
Location: Port Macquarie, NSW, Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Just a huge movie buff.

more Recent Ratings

100 83% The Dark Knight (2008) - Rated 05 Sep 2008
95 54% Requiem for a Dream (2000) - Rated 05 Sep 2008
55 8% Bruce Almighty (2003) - Rated 05 Sep 2008
100 83% Toy Story (1995) - Rated 05 Sep 2008
70 20% Home Alone (1990) - Rated 05 Sep 2008
100 83% Fargo (1996) - Rated 05 Sep 2008
100 83% One Flew Over the Cuckoo's Nest (1975) - Rated 05 Sep 2008
"Classic."
55 8% The Devil Wears Prada (2006) - Rated 05 Sep 2008
90 37% Batman Begins (2005) - Rated 05 Sep 2008
80 29% Big Fish (2003) - Rated 05 Sep 2008