phil-in-oz

phil_in_oz
Flick Fan - 17 Film Ratings
Member Since: 07 Jun 2021
Location: Australia
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 88% Life of Brian (1979) - Rated 07 Jun 2021
90 88% Donnie Darko (2001) - Rated 07 Jun 2021
90 88% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 07 Jun 2021
90 88% The Shawshank Redemption (1994) - Rated 07 Jun 2021
75 52% The Book of Eli (2010) - Rated 07 Jun 2021
80 64% The Goonies (1985) - Rated 07 Jun 2021
75 52% Bruce Almighty (2003) - Rated 07 Jun 2021
70 38% Iron Man (2008) - Rated 07 Jun 2021
65 20% Finding Nemo (2003) - Rated 07 Jun 2021
80 64% The Revenant (2015) - Rated 07 Jun 2021