philosophin

philosophin
Flick Fan - 58 Film Ratings
Member Since: 15 Jan 2018
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

70 13% Thoroughbreds (2018) - Rated 17 Mar 2018
50 0% Annihilation (2018) - Rated 06 Mar 2018
100 93% The Godfather (1972) - Rated 06 Mar 2018
100 93% Full Metal Jacket (1987) - Rated 06 Mar 2018
85 39% I, Tonya (2017) - Rated 29 Jan 2018
100 93% The Godfather: Part II (1974) - Rated 28 Jan 2018
92 64% American Psycho (2000) - Rated 21 Jan 2018
80 28% Melancholia (2011) - Rated 21 Jan 2018
90 56% Reservoir Dogs (1992) - Rated 21 Jan 2018
65 7% Phantom Thread (2017) - Rated 21 Jan 2018