phoad

phoad
Flick Fan - 40 Film Ratings
Member Since: 23 May 2013
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 76% The Departed (2006) - Rated 28 Jul 2014
100 76% Winter Sleep (2014) - Rated 28 Jul 2014
100 76% 28 Weeks Later... (2007) - Rated 28 Jul 2014
100 76% Anna (2014) - Rated 15 Jun 2014
"It was a very good mystery. I was also unable to solve the mystery till the end of the film."
100 76% Lovelace (2013) - Rated 16 Oct 2013
"Especially watch it with your girl friend or wife. Both of you will like it!"
100 76% The Aviator (2004) - Rated 17 Jul 2013
100 76% Neseli günler (1978) - Rated 13 Jul 2013
"Very nice film, Turkish culture.."
100 76% Django Unchained (2012) - Rated 13 Jul 2013
"A decent film! Must watch ;)"
100 76% The Sea Inside (2004) - Rated 13 Jul 2013
100 76% Bir Tat Bir Doku (2001) - Rated 13 Jul 2013