phr34ky

phr34ky
Movie Buff - 101 Film Ratings
Member Since: 27 Feb 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 37% Forrest Gump (1994) - Rated 06 Jun 2016
65 6% Birdman (2014) - Rated 06 Jun 2016
61 5% Pi (1998) - Rated 06 Jun 2016
90 37% 12 Years a Slave (2013) - Rated 04 Jun 2016
100 95% The Martian (2015) - Rated 04 Jun 2016
99 89% Coherence (2013) - Rated 21 May 2016
96 78% Fast Five (2011) - Rated 29 Jun 2015
40 2% Machine Gun Preacher (2011) - Rated 29 Jun 2015
95 69% The Italian Job (2003) - Rated 29 Jun 2015
95 69% The Departed (2006) - Rated 29 Jun 2015