phracture

phracture
Film Freak - 619 Film Ratings
Member Since: 04 Nov 2012
Location: Lowell, Massachusetts, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

55 49% Godzilla (2014) - Rated 08 Nov 2014
55 49% Million Dollar Arm (2014) - Rated 08 Nov 2014
45 27% Let's Be Cops (2014) - Rated 01 Nov 2014
60 61% Edge of Tomorrow (2014) - Rated 14 Oct 2014
40 18% Dinner for Schmucks (2010) - Rated 27 Sep 2014
50 38% The Amazing Spider-Man 2 (2014) - Rated 07 Aug 2014
70 84% Guardians of the Galaxy (2014) - Rated 03 Aug 2014
45 27% The Ringer (2005) - Rated 11 Jul 2014
60 61% Notorious (2009) - Rated 28 May 2014
65 74% Flash of Genius (2008) - Rated 19 May 2014