phumai

phumai
Movie Buff - 160 Film Ratings
Member Since: 07 Sep 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 59% Love Actually (2003) - Rated 12 Sep 2014
40 5% Knocked Up (2007) - Rated 12 Sep 2014
80 45% L.A. Confidential (1997) - Rated 12 Sep 2014
80 45% The Illusionist (2006) - Rated 12 Sep 2014
85 59% Taken (2008) - Rated 12 Sep 2014
75 36% Independence Day (1996) - Rated 12 Sep 2014
85 59% The Unknown Known (2014) - Rated 12 Sep 2014
100 95% The Fog of War (2003) - Rated 12 Sep 2014
80 45% Star Wars: Episode IV - A New Hope (1977) - Rated 12 Sep 2014
75 36% Reel Injun (2009) - Rated 12 Sep 2014