phungrmah

Film Freak - 706 Film Ratings
Member Since: Oct 24, 2016
Location: Dallas, Texas, USA
Age: 21
Gender: Female
Bio: there is nothing.
Check out phungrmah's...
70 84% | The Master (2012) - Feb 21, 2019 |
65 78% | Roma (2018) - Feb 20, 2019 |
50 58% | Swiss Army Man (2016) - Feb 18, 2019 |
20 19% | Velvet Buzzsaw (2019) - Feb 17, 2019 |
37 40% | Black Mirror: Arkangel (2017) - Feb 14, 2019 |
78 90% | Dallas Buyers Club (2013) - Feb 13, 2019 |
48 54% | Personal Shopper (2016) - Feb 08, 2019 |
85 95% | Blade Runner 2049 (2017) - Feb 06, 2019 |
90 97% | Spider-Man: Into the Spider-Verse (2018) - Jan 24, 2019 |
85 95% | The Pianist (2002) - Jan 09, 2019 |