pica pica

pica_pica
Flick Fan - 34 Film Ratings
Member Since: 22 Jan 2017
Location: Sweden
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

40 29% The X-Files: Fight the Future (1998) - Rated 22 Jan 2017
70 70% Persona (1966) - Rated 22 Jan 2017
60 60% The Others (2001) - Rated 22 Jan 2017
30 16% Ghost (1990) - Rated 22 Jan 2017
40 29% Galaxy Quest (1999) - Rated 22 Jan 2017
40 29% The 6th Day (2000) - Rated 22 Jan 2017
80 80% Total Recall (1990) - Rated 22 Jan 2017
60 60% Mad Max (1979) - Rated 22 Jan 2017
70 70% Pi (1998) - Rated 22 Jan 2017
50 45% Batman Returns (1992) - Rated 22 Jan 2017