pickaxe

pickaxe
Movie Buff - 127 Film Ratings
Member Since: 21 Jul 2015
Location: UK
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: Love horror films and struggling to find ones I have yet to enjoy

more Recent Ratings

75 62% Hellboy II: The Golden Army (2008) - Rated 21 Jul 2015
78 76% Pacific Rim (2013) - Rated 21 Jul 2015
65 44% Season of the Witch (2011) - Rated 21 Jul 2015
80 85% Con Air (1997) - Rated 21 Jul 2015
76 69% The Expendables 2 (2012) - Rated 21 Jul 2015
60 35% The Mechanic (2011) - Rated 21 Jul 2015
78 76% 30 Days of Night (2007) - Rated 21 Jul 2015
85 91% Halloween H20: Twenty Years Later (1998) - Rated 21 Jul 2015
70 55% Ghosts of Mars (2001) - Rated 21 Jul 2015
78 76% Vampires (1998) - Rated 21 Jul 2015