Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
pileofzack

Cinema Addict - 1477 Film Ratings

Member Since: Jul 15, 2020

Location: Orlando, Florida, USA

Age: 24

Bio: Film student at UCF so I try to see as much as I can.
more Recent Ratings
Check out pileofzack's...
71 31% American Utopia (2020) - May 07, 2021
73 36% The Mitchells vs. the Machines (2021) - May 07, 2021
71 31% Zack Snyder's Justice League (2021) - May 07, 2021
90 79% Bad Trip (2020) - May 07, 2021
72 33% The Vast of Night (2020) - May 07, 2021
63 18% Kicking & Screaming (2005) - May 07, 2021
78 49% Kicking and Screaming (1995) - May 07, 2021
76 44% One Night in Miami (2020) - May 07, 2021
46 6% Promising Young Woman (2020) - May 07, 2021
37 2% Charming (2018) - May 07, 2021