pinarsen_

pinarsen
Flick Fan - 23 Film Ratings
Member Since: 01 Feb 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

88 80% Blue Valentine (2010) - Rated 01 Feb 2021
19 2% Crazy, Stupid, Love (2011) - Rated 01 Feb 2021
64 34% The Imitation Game (2014) - Rated 01 Feb 2021
64 34% Baby Driver (2017) - Rated 01 Feb 2021
50 26% Taxi Driver (1976) - Rated 01 Feb 2021
78 63% We Need to Talk About Kevin (2011) - Rated 01 Feb 2021
90 93% Birdman (2014) - Rated 01 Feb 2021
89 86% Her (2013) - Rated 01 Feb 2021
30 15% Warm Bodies (2013) - Rated 01 Feb 2021
20 8% Spider-Man: Homecoming (2017) - Rated 01 Feb 2021