Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
pinksterr

Flick Fan - 54 Film Ratings

Member Since: Jul 14, 2019

Location: Hong Kong

more Recent Ratings
Check out pinksterr's...
80 66% The Lion King (1994) - Jul 16, 2019
70 22% Chappie (2015) - Jul 16, 2019
90 93% Now You See Me (2013) - Jul 16, 2019
75 49% Iron Man 3 (2013) - Jul 16, 2019
70 22% Home Alone (1990) - Jul 16, 2019
70 22% Click (2006) - Jul 16, 2019
85 79% Thor: Ragnarok (2017) - Jul 16, 2019
90 93% Inside Out (2015) - Jul 16, 2019
85 79% The Proposal (2009) - Jul 16, 2019
85 79% A Beautiful Mind (2001) - Jul 16, 2019