PinkyPenguin

pinkypenguin
Flick Fan - 47 Film Ratings
Member Since: 05 Jun 2021
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

85 82% Princess Mononoke (1997) - Rated 05 Nov 2021
90 93% Howl's Moving Castle (2004) - Rated 16 Oct 2021
80 54% Jojo Rabbit (2019) - Rated 31 Aug 2021
79 41% North by Northwest (1959) - Rated 18 Aug 2021
90 93% The Grand Budapest Hotel (2014) - Rated 08 Jun 2021
80 54% Minority Report (2002) - Rated 08 Jun 2021
82 71% Inglourious Basterds (2009) - Rated 05 Jun 2021
79 41% The Martian (2015) - Rated 05 Jun 2021
82 71% The Silence of the Lambs (1991) - Rated 05 Jun 2021
78 32% The Social Network (2010) - Rated 05 Jun 2021