pintor

pintor
Flick Fan - 20 Film Ratings
Member Since: 12 Nov 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

86 62% Toy Story 3 (2010) - Rated 27 Dec 2017
80 32% An Education (2009) - Rated 27 Dec 2017
85 50% Far from the Madding Crowd (2015) - Rated 24 Jan 2017
85 50% Pride & Prejudice (2005) - Rated 24 Jan 2017
95 82% Becoming Jane (2007) - Rated 24 Jan 2017
75 27% The Conjuring (2013) - Rated 24 Jan 2017
58 7% Ferris Bueller's Day Off (1986) - Rated 24 Jan 2017
50 2% The BFG (2016) - Rated 23 Jan 2017
87 70% 50 First Dates (2004) - Rated 30 Dec 2016
100 95% Ice Age (2002) - Rated 08 Dec 2016