pippo12

pippo12
Flick Fan - 37 Film Ratings
Member Since: 18 May 2011
Location: Poland
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

10 94% Kill Bill: Volume 1 (2003) - Rated 18 May 2011
85% Fight Club (1999) - Rated 18 May 2011
14% The 13th Warrior (1999) - Rated 18 May 2011
14% Garfield (2004) - Rated 18 May 2011
14% Cocoon (1985) - Rated 18 May 2011
10 94% Stalker (1979) - Rated 18 May 2011
14% Battlefield Earth (2000) - Rated 18 May 2011
71% The Hitchhiker's Guide to the Galaxy (2005) - Rated 18 May 2011
14% Armageddon (1998) - Rated 18 May 2011
48% American Pie 2 (2001) - Rated 18 May 2011