Criticker.com uses cookies to recognize visitors and provide a better experience. Learn more about how we use cookies in our privacy policy. By continuing to use the site, or by pressing agree, you are giving your consent to our use of cookies.
login | register
0 film ratings
pipsqweek

Flick Fan - 58 Film Ratings

Member Since: Apr 24, 2019

Location: USA

more Recent Ratings
Check out pipsqweek's...
70 6% A Serious Man (2009) - Oct 20, 2020
93 66% Ex Machina (2015) - Oct 20, 2020
92 64% The Rocky Horror Picture Show (1975) - Oct 20, 2020
95 79% Pulp Fiction (1994) - Oct 20, 2020
90 51% Fargo (1996) - Oct 20, 2020
95 79% Good Will Hunting (1997) - Oct 20, 2020
90 51% The Truman Show (1998) - Oct 20, 2020
95 79% The Matrix (1999) - Oct 20, 2020
95 79% Eighth Grade (2018) - Oct 20, 2020
90 51% Her (2013) - Oct 20, 2020