piradical

piradical
Flick Fan - 98 Film Ratings
Member Since: 14 Dec 2008
Location: providence, ri, USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

93 68% Solaris (1972) - Rated 14 Dec 2008
98 96% Stalker (1979) - Rated 14 Dec 2008
89 32% Catch Me If You Can (2002) - Rated 14 Dec 2008
90 48% Hot Fuzz (2007) - Rated 14 Dec 2008
92 62% Fargo (1996) - Rated 14 Dec 2008
88 26% The Matrix (1999) - Rated 14 Dec 2008
83 16% Bring It On (2000) - Rated 14 Dec 2008
88 26% Cowboy Bebop: The Movie (2001) - Rated 14 Dec 2008
92 62% Groundhog Day (1993) - Rated 14 Dec 2008
88 26% But I'm a Cheerleader (2000) - Rated 14 Dec 2008