pires22

pires22
Movie Buff - 166 Film Ratings
Member Since: 10 Apr 2016
Location: Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 73% A Beautiful Mind (2001) - Rated 10 Jun 2017
90 73% Ocean's Eleven (2001) - Rated 08 Jun 2017
75 16% Unbreakable (2000) - Rated 07 Jun 2017
65 6% Mystic River (2003) - Rated 06 Jun 2017
80 28% The Salvation (2014) - Rated 05 Jun 2017
85 48% Gran Torino (2008) - Rated 05 Jun 2017
70 10% John Wick: Chapter 2 (2017) - Rated 05 Jun 2017
75 16% Non-Stop (2014) - Rated 22 May 2017
90 73% Atonement (2007) - Rated 22 May 2017
80 28% Phone Booth (2003) - Rated 22 May 2017