pitufa

pitufa
Film Freak - 773 Film Ratings
Member Since: 23 Aug 2012
Location: Argentina
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

75 87% Collateral (2004) - Rated 24 Feb 2013
69 39% Facing Windows (2003) - Rated 23 Feb 2013
72 66% Pour elle (2008) - Rated 23 Feb 2013
72 66% On Golden Pond (1981) - Rated 23 Feb 2013
70 50% Wreck-It Ralph (2012) - Rated 23 Feb 2013
71 59% The Visitor (2008) - Rated 23 Feb 2013
72 66% Marty (1955) - Rated 23 Feb 2013
70 50% Life of Pi (2012) - Rated 01 Feb 2013
71 59% Silver Linings Playbook (2012) - Rated 01 Feb 2013
77 93% Si può fare (2008) - Rated 01 Feb 2013