pivdro

pivdro
Movie Buff - 199 Film Ratings
Member Since: 04 May 2013
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

90 37% You Won't Be Alone (2022) - Rated 30 Oct 2022
100 81% The Boy and the World (2013) - Rated 03 Nov 2019
97 57% Thelma (2017) - Rated 25 Apr 2018
100 81% Cure (1997) - Rated 11 Mar 2018
95 51% Coco (2017) - Rated 10 Mar 2018
95 51% Baby Driver (2017) - Rated 10 Mar 2018
98 60% The Shape of Water (2017) - Rated 10 Mar 2018
95 51% The Iron Giant (1999) - Rated 04 Jan 2018
95 51% Eddie Murphy Raw (1987) - Rated 03 Jan 2018
100 81% Blade Runner 2049 (2017) - Rated 02 Jan 2018