pixieflicks

pixieflicks
Flick Fan - 86 Film Ratings
Member Since: 22 Feb 2014
Location: USA
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs

more Recent Ratings

100 93% A Goofy Movie (1995) - Rated 22 Feb 2014
87 64% Blades of Glory (2007) - Rated 22 Feb 2014
83 48% The Campaign (2012) - Rated 22 Feb 2014
86 60% Troy (2004) - Rated 22 Feb 2014
78 28% Knocked Up (2007) - Rated 22 Feb 2014
100 93% The Hunchback of Notre Dame (1996) - Rated 22 Feb 2014
87 64% The Breakfast Club (1985) - Rated 22 Feb 2014
88 72% Lilo & Stitch (2002) - Rated 22 Feb 2014
82 44% Spanglish (2004) - Rated 22 Feb 2014
77 23% Legally Blonde (2001) - Rated 22 Feb 2014