pixycus

pixycus
Movie Buff - 170 Film Ratings
Member Since: 07 Mar 2012
Location: Ankara, Turkey
TCI: not enough ratings
Films in Common: 0
Not in Your Top 1000 TCIs
Bio: fun loving filminal

more Recent Ratings

85 81% The Secret World of Arrietty (2010) - Rated 07 Mar 2012
79 56% 2001: A Space Odyssey (1968) - Rated 07 Mar 2012
79 56% Hanna (2011) - Rated 07 Mar 2012
73 33% Big Fish (2003) - Rated 07 Mar 2012
77 47% The English Patient (1996) - Rated 07 Mar 2012
74 36% The Talented Mr. Ripley (1999) - Rated 07 Mar 2012
76 44% Sleepy Hollow (1999) - Rated 07 Mar 2012
78 50% American Pie 2 (2001) - Rated 07 Mar 2012
78 50% The Game (1997) - Rated 07 Mar 2012
60 8% Maid in Manhattan (2002) - Rated 07 Mar 2012